Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
LARS NORRMAN (1915-1979): 3 damer, signerad Lars Norrman312/360, litografi, ca 35x65 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
771683
2020-05-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner