Lars Norrman litografi

Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

LARS NORRMAN (1915-1979): 3 damer, signerad Lars Norrman312/360, litografi, ca 35x65 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

771683

2020-05-13