Taklampa Ägget

Taklampa Ägget
Taklampa Ägget
Taklampa Ägget
Taklampa Ägget

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Ägget", takarmatur i gult glas, höjd ca 25 cm, tillverkad för Luxus Vittsjö

Bruksslitage, smärre nagg i mynning

771685

2020-05-14