Ingrid Nilsson oljemålning

Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID NILSSON-OLSSON (1945-2003): Vallmon, signerad Ingrid Nilsson Olsson, olja på duk, ca 60x74 cm

771689

2020-05-13