Yki Nummi taklampa

Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa
Yki Nummi taklampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YKI NUMMI, "Sky Flyer / Lokki", takarmatur, Finland, formgivningsår 1960, opak akrylplast, upphängning i metall, diameter ca 60 cm

Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

771690

2020-05-14