Ohara Koson 4st träsnitt

Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt
Ohara Koson 4st träsnitt

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OHARA KOSON (Japan 1877-1945): fåglar, 4 st träsnitt med handkolorering, signerade, bladstorlek ca 34 x 19 cm.

Mindre skador, 3 av dem uppklistrade.

771697

2020-05-22