Spegel Victoriansk

Spegel Victoriansk
Spegel Victoriansk
Spegel Victoriansk
Spegel Victoriansk
Spegel Victoriansk
Spegel Victoriansk

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1880-tal, Victoriansk, England, förgylld dekor, höjd 131x110

Spegelglas med släpp, renoverad

771702

2020-05-13