Soffbord Snedkermester Lau Lauritsen
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, Danmark, 1900-talets slut, oval form, konformade ben, skiva av valnöt, ben av björk, märkt Snedkermester Lau Lauritsen, höjd ca 54,160x90 cm
Bruksslitage, smärre märken och repor
771703
2020-05-14