Soffbord Snedkermester Lau Lauritsen

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, Danmark, 1900-talets slut, oval form, konformade ben, skiva av valnöt, ben av björk, märkt Snedkermester Lau Lauritsen, höjd ca 54,160x90 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre märken och repor

771703

2020-05-14