Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, chesterfield modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat skinn, tvåsits, längd ca 180 cm, sitthöjd ca 44 cm

Ställvis omfattande slitage, märken, lösa knappar

771715

2020-05-17