Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD (Danmark 1918-2006), Kvinnofigur, blyertsteckning, signerad och daterad Björn Wiinblad -94, bildmått ca 83x60 cm
Gulnad, märke efter passepartout
771717
2020-05-13