Finn Wennerwald

Finn Wennerwald
Finn Wennerwald
Finn Wennerwald
Finn Wennerwald
Finn Wennerwald
Finn Wennerwald

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FINN WENNERWALD (1896-1969): Insjölandskap, signerad Finn Wennerwald, olja på duk, ca 68x99 cm

771718

2020-05-15