Gunnar Bergqvist Stockholm

Gunnar Bergqvist Stockholm
Gunnar Bergqvist Stockholm
Gunnar Bergqvist Stockholm
Gunnar Bergqvist Stockholm
Gunnar Bergqvist Stockholm
Gunnar Bergqvist Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Vy över Stockholm, signerad G Bergqvist, olja på pannå, ca 53x46 cm

771727

2020-05-15