Sidobord Minerva

Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, sidobord, "Minerva", 1950/60-tal, France & Son, Danmark, teak, tidningshylla med flätad rotting, skyltmärkt höjd 56, 71x52 cm

Bruksslitage, smärre repor, mindre stötmärken

771731

2020-05-14