Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
VÅG "Exakt" Lindells Vågfabrik Jönköping, 1900-talets första hälft, metall samt trä, höjd ca 135 cm
slitage, funktion ej garanterad eller testad
771733
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här