Våg ´Exakt´

Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´
Våg ´Exakt´

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VÅG "Exakt" Lindells Vågfabrik Jönköping, 1900-talets första hälft, metall samt trä, höjd ca 135 cm

slitage, funktion ej garanterad eller testad

771733

2020-05-20