Bing & Gröndahl figurin samt bordslampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, 2 dlr, Danmark, bordslampa samt figurin, i form av pojke, porslin, figurin märkt 1870, lampans höjd ca 27, figurinens höjd ca 20 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
771741
2020-05-13