Hilding Werner oljemålning

Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HILDING WERNER (1880-1944): Tjädertupp, monogramsignerad H.W, olja på duk, 105x160 cm

771760

2020-05-13