Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÅSKANNA Silver, London, England, nyrokoko, längd ca 20 cm, vikt ca 265 gram
bruksslitage, mindre bucklor/märken
771765
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här