Såskanna i silver

Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver
Såskanna i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÅSKANNA Silver, London, England, nyrokoko, längd ca 20 cm, vikt ca 265 gram

bruksslitage, mindre bucklor/märken

771765

2020-05-21