Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SILVERBESTICK i gammalfransk modell, 9 dlr, bland annat Brockman, E Forssman, A Lindblom, IP Hedman, merparten 1800-tal, längd 14-22,5 cm, bruttovikt ca 410 gram
slitage, märken/bucklor
771777
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här