Ruskig Ångest spraymålning ur serien Skuld

Klubbat för:

300 SEK

3 000 SEK

RUSKIG ÅNGEST: "Skuld", spray på linneduk, a tergo signerad och daterad 2010/2017, oramad, ca 55x55 cm

Ur serien ´Skuld´ som består av 10 målningar.

771783

2020-05-13