Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROSCHER, 14 k guld och 18 k guld, omkring 1900, höjd 4 cm samt längd 4 cm, total vikt ca 8 g
Något slitage. Den ena med bucklor.
771784
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här