Broscher 14k guld och 18k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER, 14 k guld och 18 k guld, omkring 1900, höjd 4 cm samt längd 4 cm, total vikt ca 8 g

Något slitage. Den ena med bucklor.

771784

2020-05-22