Hängsmycke tidigt 1900-tal

Hängsmycke tidigt 1900-tal
Hängsmycke tidigt 1900-tal
Hängsmycke tidigt 1900-tal
Hängsmycke tidigt 1900-tal
Hängsmycke tidigt 1900-tal
Hängsmycke tidigt 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HÄNGSMYCKE, silver, tidigt 1900-tal, silver, markasiter och onyx, i form av kors, höjd 6 cm, kedjans längd ca 45 cm

Något slitage.

771785

2020-05-22