Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
ATELJÉ JOHANNES JAEGER, fotografi, signerad och daterad 1935, Gustav V (1858-1950), 11x17 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.
771789
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här