Ateljé Johannes Jaeger fotografi 1935

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

ATELJÉ JOHANNES JAEGER, fotografi, signerad och daterad 1935, Gustav V (1858-1950), 11x17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

771789

2020-05-22