Serge Poliakoff litografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
Serge Poliakoff (1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, litografi, signerad i trycket, utförd av Charles Orlier, blyertsnumr. 110/150, ca 61x46 cm
Kuntoraportti
771793
Päivämäärä:
2020-05-13