Serge Poliakoff litografi

Serge Poliakoff litografi
Serge Poliakoff litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

Serge Poliakoff (1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, litografi, signerad i trycket, utförd av Charles Orlier, blyertsnumr. 110/150, ca 61x46 cm

Kuntoraportti

771793

Päivämäärä:

2020-05-13