Spegel John Lundmark

Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark
Spegel John Lundmark

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, John Lundmark, 1900-tal, bronserad och förgylld ram, fasettslipat spegelglas, reliefdekor samt krönt med rocaille, brännmärkt a tergo "John Lundmark", mått ca 102x50 cm

Stötmärken samt förlust av förgyllning

771795

2020-05-14