Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RUSKIG ÅNGEST: "Skuld", spray på linneduk, a tergo signerad och daterad 2010/2017, oramad, ca 55x55 cm
Ur serien ´Skuld´ som består av 10 målningar.
771797
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här