Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, formgiven av Ingrid Dessau, maskinvävd, polykrom rutmönster i vitt, olika nyanser av blått, dubbelsidig, signerad ID, mått ca 226x159 cm
slitage, enstaka fläckar
771813
2020-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här