Matta Ingrid Dessau

Matta Ingrid Dessau
Matta Ingrid Dessau
Matta Ingrid Dessau
Matta Ingrid Dessau
Matta Ingrid Dessau
Matta Ingrid Dessau

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, formgiven av Ingrid Dessau, maskinvävd, polykrom rutmönster i vitt, olika nyanser av blått, dubbelsidig, signerad ID, mått ca 226x159 cm

slitage, enstaka fläckar

771813

2020-05-19