Golvlampa trä

Golvlampa trä
Golvlampa trä
Golvlampa trä
Golvlampa trä
Golvlampa trä
Golvlampa trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets början, betsat trä, skärm i mönstrat tyg med fransar, två ljuspunkter, höj och sänkbar, höjd inkl skärm, ca 180 cm

Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen

771836

2020-05-13