Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGUR, gustaviansk stil, urtavlan märkt Rob. Engström Stockholm, förgyllt, 1900-tal, ca 91x40 cm
Nyckel saknas
771851
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här