Förgyllda tavelramar

Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar
Förgyllda tavelramar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVELRAMAR, 5 st, förgyllda, pastellage samt trä, största mått ca 92x80 cm

slitage samt avslag

771853

2020-05-21