Andreas Wargenbrant skulpturer

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Craps", (Lucky Seven), skulpturer, 1 par, i form av tärningar, förgylld brons, numrerade 34/99, brickmärkta, storlek ca 10x10 cm vardera

771857

2020-05-13