Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Craps", (Lucky Seven), skulpturer, 1 par, i form av tärningar, förgylld brons, numrerade 34/99, brickmärkta, storlek ca 10x10 cm vardera
771857
2020-05-13