Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD samt STOL, engelsk stil, 1900-talets slut, 3 moduler, 9 lådor, idegran, stolen stoppad och klädd med skinn, höjd ca 77 samt 136x55 cm

Stötmärken och repor, bruks och åldersrelaterat slitage

771872

2020-05-16