Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL HARRY STÅLHANE & GUNNAR NYLUND, 2 delar, skålfat, Rörstrand, 1950-tal, Stålhane, höjd 7, längd 27, Nylund, höjd 5, längd 20 cm.
Stålhane andra sortering, smärre slitage
771878
2020-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här