Stolar Eyes

Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes
Stolar Eyes

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT-LORENZEN, ERIK JÖRGENSEN, "Eyes", karmstolar (2) 2000-tal, benställningar i vitmetall, textilklädda, sitthöjd ca 45 cm

Bruksspår, kraftigt slitage på 1 knapp

771881

2020-05-16