Dagmar Glemme blandteknik

Dagmar Glemme blandteknik
Dagmar Glemme blandteknik
Dagmar Glemme blandteknik
Dagmar Glemme blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAGMAR GLEMME (född 1942): "A Message", signerad Dagmar Glemme, olja och akvarell på papper, ca 44x45 cm

771899

2020-05-13