Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNIE JÄGBECK, Lund, Sverige, 1992, collier med hänge, sterlingsilver, blåmelerad sten, signerad, hängets diameter 35,5 mm, collierets längd 78 cm, total vikt 43 g
Sten med kantnagg
771900
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här