Annie Jägbeck

Annie Jägbeck
Annie Jägbeck
Annie Jägbeck
Annie Jägbeck
Annie Jägbeck
Annie Jägbeck

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNIE JÄGBECK, Lund, Sverige, 1992, collier med hänge, sterlingsilver, blåmelerad sten, signerad, hängets diameter 35,5 mm, collierets längd 78 cm, total vikt 43 g

Sten med kantnagg

771900

2020-05-22