Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, Dux, lösa sitt och ryggplymåer i rosafärgat skinn, sitthöjd ca 45, bredd 195, djup 85 cm

Bruksslitage, fläckar på skinnklädsel

771913

2020-05-14