Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1960-tal, Dux, lösa sitt och ryggplymåer i rosafärgat skinn, sitthöjd ca 45, bredd 195, djup 85 cm
Bruksslitage, fläckar på skinnklädsel
771916
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här