Akvarell Olle Hjortzberg

Akvarell Olle Hjortzberg
Akvarell Olle Hjortzberg
Akvarell Olle Hjortzberg
Akvarell Olle Hjortzberg
Akvarell Olle Hjortzberg
Akvarell Olle Hjortzberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv från Kummelnäs, monogramsignerad O H och daterad Kummelnäs Juni 1915, akvarell, ca 21x27 cm

771922

2020-05-16