Jonas Bohlin tidningställ

Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS BOHLIN, tidningsställ, "Magasin", för Källemo, ask, 1988, höjd 140 cm, etikettmärkt,

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

771934

2020-05-15