Bernars Meldahl

Bernars Meldahl
Bernars Meldahl
Bernars Meldahl
Bernars Meldahl
Bernars Meldahl
Bernars Meldahl

Klubbat för:

850 SEK

800 SEK

BERNARD MELDAHL, armband, silver och emalj, Oslo, Norge, omkring 1900-talets mitt, längd ca 19 cm

Bruksslitage.

771959

2020-05-23