Mats Theselius soffbord "Sven"
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATS THESELIUS, "Sven", för Källemo, runt soffbord av svartlackerad ek, med hylla undertill, stativ med tre ben i kopparbehandlat stål, diameter ca 80, höjd 50 cm
Brukslitage, repor och märken
771960
2020-05-15