Kaffeservis CG Hallberg Stockholm 1917
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, C G Hallberg, Stockholm 1917, silver med invändig förgyllning, bestående av kaffekanna, sockerskål och gräddkanna, kannans höjd ca 25 cm, total vikt ca 1348g
Kanna med slitage, handtag något vingligt
771966
2020-05-16