Victor Jansson Lindesberg,

Victor Jansson Lindesberg,
Victor Jansson Lindesberg,
Victor Jansson Lindesberg,
Victor Jansson Lindesberg,
Victor Jansson Lindesberg,
Victor Jansson Lindesberg,

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

VICTOR JANSSON, armband, 2 st., silver med blåtonade stenad, Lindesberg 1961 respektive 1969, längd 18,5 cm respektive diameter ca 6 cm

Bruksslitage, enstaka mindre nagg.

771975

2020-05-23