Matta rölakan signerad ML

Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML
Matta rölakan signerad ML

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Rölakan, Sverige, 1960-tal, signerad ML, ca 200x136 cm

Bruksslitage

771983

2020-05-16