Gjutformar

Gjutformar
Gjutformar
Gjutformar
Gjutformar
Gjutformar
Gjutformar
Gjutformar
Gjutformar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GJUTFORMAR, trä, tidigt 1900-tal, allmoge skuren dekor med motiv av figurer, 70x12 cm

Bruksslitage

771989

2020-05-15